برای دادن مدال به المپیادی ها، کسی کاری نداره چقدر درس خوندی، چی خوندی یا چه جوری خوندی! مدال رو به کسی می دن که سوالای بیشتری رو درست حل کنه!

اگه خوب به جمله بالا فکر کنی، متوجه میشی چرا حل سوال در آماده شدن برای المپیاد مهم ترین کاریه که باید انجام بدی. در واقع میشه گفت اگر درس می خونی برای اینه که بتونی نهایتا سوال حل کردن رو تمرین کنی تا بتونی سوالای آزمون اصلی المپیاد رو هر چه بیشتر و راحت تر حل کنی. اما متاسفانه المپیادی ها خیلی وقت ها انگیزه کافی برای این که دنبال سوال مناسب بگردن و حل کنن و یادش بگیرن رو ندارن. sQ دقیقا برای کمک به حل همین مشکل طراحی شده.

در sQ، به طور مستمر سوالاتی که نکته آموزشی مهمی توش داره رو قرار می دیم. اما این فقط اولشه! وقتی هر sQ روی وبسایت گذاشته میشه، خبرش رو توی کانال تلگرام اطلاع میدیم تا تو و همه المپیادی های دیگه کشور در جریان قرار بگیرین. بعدش باید در اسرع وقت وارد لینک sQ شی و سوال رو بخونی و روش فکر کنی. وقتی از جوابت مطمئن شدی، اون رو تو فرم مربوط به جواب که پایین سوال قرار داده شده وارد و ثبت می کنی.

بعد از این که مهلت پاسخ تموم شد، جواب درست اعلام میشه و sPoint های جایزه به حساب کاربری برنده ها اضافه میشه!‌

چند sPoint؟ خب بستگی به سختی سوال داره، مثلا برای یه سوال سخت ممکنه ۱۰۰  sPoint در نظر گرفته شه که با اون میتونی معادل ۱۰۰هزار تومان محصولات وبسایت (مثل بلیت sClassها یا sCourseها) رو خریداری کنی. مقدار sPoint هدیه ای که برای هر sQ در نظر گرفته میشه، در زمان رونمایی از اون اعلام میشه.

دقیقا کیا برنده sPoint میشن؟ این هم در هر sQ متفاوته. مثلا در اولین sQ، به مناسبت رونمایی از این پروژه به تمام کسانی که تا پایان مهلت ارسال پاسخ ها جواب درست رو ثبت کنن sPoint جایزه تعلق می گیره. ولی در sQهای بعدی ممکنه فقط به سه نفر اولی که جواب درست رو ثبت کنن جایزه تعلق بگیره.

پس فرصت رو از دست نده و گوش به زنگ sQ باش!