تا کنون 34 دانش پژوه در این sCourse ثبت نام کرده اند.


یکی از پرسوال ترین مباحث مورد سوال در المپیاد زیست شناسی ، مبحث فیزیولوژی جانوری است. کلیه و دفع مواد یکی از کلیدی ترین سرفصل‌های فیزیولوژی است که در سالهای گذشته از جنبه های مختلف مورد توجه طراحان سوالات آزمون‌های المپیاد کشور قرار گرفته. به جز کتاب زیست شناسی کمپبل، منابع مختلفی برای مطالعه این مبحث وجود دارد (گایتون، برن و لوی، مبانی فیزیولوژی و …). اما بدون شک در کنار مطالعه منابع، به دست آوردن تسلط کافی بر تکنیک های سوالی این مبحث نیاز به توجه ویژه و راهنمایی مدرسین با تجربه در این زمینه دارد. دکتر محمد حسین پورنبی یکی از با تجربه ترین مدرسین المپیاد زیست شناسی است که سال هاست مبحث فیزیولوژی را به طور تخصصی به دانش پژوهان المپیادی در بهترین مدارس و دوره های آموزشی کشور تدریس می کنند. کتاب «مبانی فیزیولوزی جانوری» هم از تالیفات دکتر پورنبی است که از منابع بسیار راهگشای این مبحث در المپیاد زیست شناسی محسوب می شود.

در این sCourse، ویدیوی sClass college تکنیک‌های سوالی فیزیولوژی جانوزی مبحث کلیه که توسط دکتر پورنبی تدریس شده در اختیارتان قرار داده شده است. فایل جزوه مورد تدریس در این sClass college نیز برای دانلود در اختیار شما قرار داده شده. بهترین استفاده از این کلاس را دانش پژوهانی می برند که مبحث فیزیولوژی کلیه را از یکی از کتابهای تخصصی مطالعه کرده اند و می خواهند ضمن تکمیل دانش خود در این زمینه، به مهارت بالا در پاسخ به انواع سوالات قابل طرح در این مبخث دست یابند.

با تهیه این sCourse شما تا انتهای دوران المپیاد خود به فایل جزوه و ویدیوی این کلاس دکتر پورنبی دسترسی خواهید داشت و هر زمان که دوست داشتید می توانید به سادگی فشردن چند دکمه از گوشی همراه یا رایانه شخصی خود از محتوای بهترین کلاس فیزیولوژی کلیه المپیاد زیست شناسی کشور استفاده کنید. مطمئنا این فرصت را از دست نخواهید داد.

  • جزوه کلاس
  • ویدیوهای sClass college
    • بخش اول

5.00 : میانگین بر اساس نظر 1 نفر

5 ستاره
100%
4 ستاره
0%
3 ستاره
0%
2 ستاره
0%
1 ستاره
0%

نظرات

  • RezA

    نقاش قوت و ضعف

    با سلام بسیار عالیه این کلاس. پیشنهاد میکنم که حتما شرکت کنید. به نظرم تنها مشکل آینه که یه مقدار سریع صحبت میکنن که این مشکل با پلی بک حل میشه. من به شخصه استفاده زیادی از این کلاس کردم. سوالات زیادی هم بررسی شد که یکی دیگه از نقاط قوت بود. با تشکر
60,000تومان