تا کنون 74 دانش پژوه در این sCourse ثبت نام کرده اند.


حتماً می دونی که آمادگی کامل برای حل سوالات ژنتیک کلاسیک از ملزومات ویژه المپیاد زیست شناسی هست. بر خلاف اکثر مباحث دیگه، اگه هزاران ساعت هم برای این مبحث درس بخونی ولی به صورت درستی تمرین و حل سوال نداشته باشی، نمی تونی روی این مبحث تسلط لازم رو داشته باشی. سوالات ژنتیک کلاسیک معمولاً اختلاف معناداری بین نتیجه بچه ها می اندازن و با توجه به نمره زیاد و ماهیت مساله ای محور سوالاتش، در نتیجۀ نهایی تعیین کننده میشن.

احتمالاً تا الان ژنتیک کلاسیک رو از کتابای مختلف مثل کتاب خودم خوندی یا کلاسهای مختلفی براش شرکت کردی. در این کارگاه با حل کلی سوال با رویکردی آزمون محور، همه تکنیک های اصلی ژنتیک کلاسیک که طراحا در سوالاتشون می گنجونن رو بررسی و تمرین می کنیم و یه قدم به مدال نزدیک تر میشی.

این sCourse محتوای sClass کارگاه سه جلسه ای حل تمرین ژنتیک کلاسیک برگزار شده در فروردین ۱۳۹۹ هست که مدرس اون خودم (شاه نظر) بودم. به نظرم هر المپیادی باید مطالبی که در این کارگاه بررسی شد رو بلد باشه و دانش پژوهان عزیز زیادی درخواست کرده بودن که بتونن به محتوای این کارگاه دسترسی پیدا کنن. خوشحالم که این امکان فراهم شد تا از طریق این sCourse به راحتی به محتوای این کارگاه مهم دسترسی پیدا کنین.

0.00 : میانگین بر اساس نظر 0 نفر

5 ستاره
0%
4 ستاره
0%
3 ستاره
0%
2 ستاره
0%
1 ستاره
0%
120,000تومان