تا کنون 410 دانش پژوه در این sCourse ثبت نام کرده اند.


(قبل از هر چیز اگه نمی‌دونی sCourse چیه، حتما به صفحۀ لینک مقابل یه سر بزن تا خوب متوجه شی داستان از چه قراره: آشنایی با sCourse.) این یه sCourse مشاوره‌ای بسیار مهمه! تو این sCourse، حدود ۱۶۰ دقیقه ویدیو وجود داره که در اونها از صفر تا صدِ مسیر المپیاد، از شروع المپیادی شدن و تا انتهای کسب مدال طلا رو با هم مرور می‌کنیم. مرور کوتاهی بر تاریخچه المپیاد زیست‌شناسی و ساختار فعلی مراحل مختلف المپیاد خواهیم داشت. نحوه مطالعه درست و المپیادی رو بررسی می‌کنیم. برنامه ریزی صحیح رو بهتون آموزش می‌دم. منابع المپیاد و نحوه دسترسی و استفاده از اون‌ها رو براتون توضیح می‌دم. و نهایتاً اشتباهات رایج المپیادی‌ها توی درس خوندن و آماده شدن برای المپیاد رو بهتون خواهم گفت.

این sCourse به درد من می‌خوره؟

 • اگر می خوای المپیاد زیست رو شروع کنی
 • اگر قبلا المپیاد زیست رو شروع کردی ولی می‌خوای نحوه برنامه ریزی و مطالعه درست و اصولی رو یاد بگیری
 • اگر یکی دو سال برای المپیاد زیست خوندی ولی می خوای ادامه مسیرت رو با اطمینان و با قدمهای محکم برداری تا امسال حتماً طلا بشی

این sCourse برای خود تو ساخته شده. پس تا روی وبسایت در دسترسه ازش استفاده کن. اینا همون چیزایی هست که من توی کلاس‌های مشاوره به شاگردام میگم. همون روش‌هاییه که سالهاست بچه‌ها ازش استفاده می‌کنن و مدال میگیرن! دیگه خود دانی!

جایزه هم میدین؟

حتماً. توی صفحه آشنایی با sCourse هم گفتم که تمام sCourseهای این وبسایت یه تعداد آزمون داره که اگه نمره حد نصاب رو ازشون کسب کنی، بهت sPoint هدیه داده میشه. (اگه نمی دونی sPoint چیه به این لینک یه سر بزن: آشنایی با sPoint ) این sCourse هم از این داستان مستثنی نیست. البته سوالایی که توی آزمونای این sCourse گذاشتم، خیلیییی ساده و بدیهیه و قطعاً به راحتی از پسشون بر میای! تازه فقط کافیه ۸۰% از نمره آزمونها رو بگیری در واقع هدفم از آزمونای این sCourse این هست که یه بهونه برای جایزه دادن بهت داشته باشم! معلم به این خوبی دیده بودی؟ :دی تازه خودِ این sCourse رو می‌تونی با sPointهات بخری! مثلاً با همون ۱۰ sPointی که موقع ثبت نام در سایت بهت هدیه داده میشه. پس یادت باشه اگه نصف سوالای ساده و بدیهی آزمونای این sCourse رو درست جواب بدی بهت ۱۵ sPoint (معادل ۱۵ هزار تومان) اعتبار هدیه اضافه میشه تا بتونی از اون برای sCourseها و sClassهایی که در آینده گذاشته میشه استفاده کنی.

این sCourse همیشه روی سایت هست؟

نه! sCourse ها فقط مدت محدودی روی وبسایت قرار می‌گیره و بعدش برداشته میشه و فقط در صورتی می‌تونی بهش دسترسی داشته باشی که الان توش ثبت نام کنی. چرا؟ چون می‌خوام مجبور شی همین الان ازش استفاده کنی! چون اگه الان استفاده نکنی این زمانهای طلاییت تو المپیاد هدر میره. الان وقت مناسبیه واسه یادگرفتن این مطالب. چند ماه دیگه که دیگه کار از کار گذشته و نزدیک امتحان المپیاد شده چه فایده‌ای داره؟! پس اگه می‌خوای این مطالب مهم رو از دست ندی، همین الان ثبت نام کن.

4.64 : میانگین بر اساس نظر 11 نفر

5 ستاره
91%
4 ستاره
0%
3 ستاره
0%
2 ستاره
0%
1 ستاره
9%

نظرات

 • Fatemeshams

  ...

  عالی بود
 • Forouzan

  نظر

  عالی واقعا ممنونیم ازتون
 • Atena Hosseini

  کیفیت

  عالیه دستتون درد نکنه.ممنونم.خیلی به من کمک کرد.پیشنهاد میکنم حتما این scorse رو مطالعه کنید.
 • Reza_Gholami_IBO2021

  IBO

  سلام به استاد. واقعا دستشون درد نکنه برای این هم۶ توضیحات عالی و دقیقتون!
 • RezA

  نظر

  خیلی عالی بود توصیه می کنم حتی کسانی که شروع کردند از قبل هم ببینند
 • Loading...
10,000تومان